10 pcs : TPSMC220A - TVS 1.5KW 220V 5%UNI DO-214AB
    10electronicpartsUK18TPSMC220ATRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    328V Clamp 4.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
    Product Details
    TPSMC220A
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Littelfuse Inc.
    Operating temperature
    -65°C ~ 150°C (TJ)