1 pcs : XLL726200.000000I - Standard Clock Oscillators 200MHz 2.5Volt 25ppm -40C to 85C
    electronicparts-UK/M/972-LL726200.000000I
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Product Details
    XLL726200.000000I
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Renesas Electronics
    Width
    5 mm
    Length
    7 mm