1 pcs : ASFL1-12.000MHZ-L-T - Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TTL
    electronicparts-UK/M/815-ASFL1-12-L-T
    ABRACON
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Description
    ASFL1 Crystal Clock Oscillators Abracon ASFL1 Crystal Clock Oscillators feature a tri-state function, are suitable for high-density SMT, and come in a seam-sealed package that ensures high-reliability performance. ASFL1 oscillators offer a 0.321MHz to 133.33MHz frequency range, 2.97V to 3.63V supply voltage, and up to 15pF output load. Abracon ASFL1 Crystal Clock Oscillators are ideal for wireless communication, laptop computers, equipment connected to PC or PC cards, and thin equipment.
    Product Details
    ABRACON
    ASFL1-12.000MHZ-L-T
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Width
    3.2 mm
    Length
    5 mm