100 pcs x ROYAL OHM - 0402WGJ0913TCE - Resistor: thick film, SMD, 0402, 91kΩ, 62.5mW, ±5%, -55÷155°C
    100 x ROYAL OHM - 0402WGJ0913TCE
    ROYAL OHM
    Resistor: thick film, SMD, 0402, 91kΩ, 62.5mW, ±5%, -55÷155°C
    Manufacturer part number: 0402WGJ0913TCE
    electronicparts-UK Symbol: SMD0402-91K
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    1300 Items
    Product Details
    ROYAL OHM
    0402WGJ0913TCE
    1300 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Operating temperature
    603
    Body dimensions
    1005
    Impedance
    Imperial (inch)
    Diameter
    1825
    Material
    ±5%
    Mounting holes pitch
    50V
    Height
    Related items
    Imperial (inch)
    Application
    91kΩ
    Panel cutout diameter
    Colour
    IP rating
    Power
    SMD
    Bandwidth
    -55...155°C
    Type of sound transducer
    thick film
    Resonant frequency
    201
    Kind of loudspeaker
    402
    Sound frequency
    805
    Sound level
    Sound transducers application
    Type of sound transducer accesories
    Mounting depth
    62.5mW
    Internal diameter
    100ppm/°C