1 pcs : B15B-PH-SM4-TBT - CONN HEADER SMD 15POS 2MM
      1electronicparts455B15BPHSM4TBTTRND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      Connector Header Surface Mount 15 position 0.079' (2.00mm)
      Product Details
      B15B-PH-SM4-TBT
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      JST Sales America Inc.
      Operating temperature
      -25°C ~ 85°C