1 pcs : SM15B-NSHSS-TB - CONN HEADER SMD R/A 15POS 1MM
      1electronicparts45527642ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      Connector Header Surface Mount, Right Angle 15 position 0.039' (1.00mm)
      Product Details
      1electronicparts45527642ND
      SM15B-NSHSS-TB
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      JST Sales America Inc.
      Operating temperature
      -25°C ~ 85°C