1 pcs : S18B-PUDSS-1 - CONN HEADER R/A 18POS 2MM
      1electronicparts455S18BPUDSS1ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.079' (2.00mm)
      Product Details
      S18B-PUDSS-1
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      JST Sales America Inc.
      Operating temperature
      -25°C ~ 85°C