1 pcs : S13B-ZR-SM2-TF - CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.5MM
      1electronicparts455S13BZRSM2TFTRND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      Connector Header Surface Mount, Right Angle 13 position 0.059' (1.50mm)
      Product Details
      S13B-ZR-SM2-TF
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      JST Sales America Inc.
      Operating temperature
      -25°C ~ 85°C