1 pcs : ASPIAIG-F1040-330M-T - Power Inductors - SMD FIXED IND 33UH 3.5A 112mOHM AEC
    electronicparts-UK/M/815-SPIAIGF1040330MT
    ABRACON
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Description
    Product Details
    ABRACON
    ASPIAIG-F1040-330M-T
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Width
    10 mm
    Length
    11 mm