1 pcs : NRS8030T3R3MJGJV - Power Inductors - SMD RPLCMT PN 963-LCXNH8080XKL3R3M 8030 3.3uH 24.7mOhms 20%Tol 4.2A Q200
    electronicparts-UK/M/963-NRS8030T3R3MJGJV
    Description
    Taiyo Yuden NR family SMD Power Industrial/Automotive Grade Inductors
    Product Details
    Taiyo Yuden
    NRS8030T3R3MJGJV
    Width
    8 mm
    Length
    8 mm