1 pcs : AISC-0603HP-72NJ-T - Power Inductors - SMD FIXED IND 72NH 580MA 350 MOHM
    electronicparts-UK/M/815-AISC0603HP-72NJT
    ABRACON
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Description
    Product Details
    ABRACON
    AISC-0603HP-72NJ-T
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Width
    1.12 mm
    Length
    1.8 mm