1 pcs : ASPI-2012-2R2M-T - Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2UH 1.2A 127 MOHM
    electronicparts-UK/M/815-ASPI-2012-2R2MT
    ABRACON
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Description
    Product Details
    ABRACON
    ASPI-2012-2R2M-T
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Width
    2 mm
    Length
    2 mm