1 pcs : AIRD-03-2R2M - Power Inductors - Leaded FIXED IND 2.2UH 21A 3 MOHM TH
    electronicparts-UK/M/815-AIRD-03-2R2M
    ABRACON
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Description
    Product Details
    ABRACON
    AIRD-03-2R2M
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Width
    Length
    21 mm