1 pcs : ABLJO-160.000MHZ - XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVCMOS
      1electronicparts53511448ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      160 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
      Product Details
      Abracon LLC
      1electronicparts53511448ND
      ABLJO-160.000MHZ
      3 Items
      Data sheet
      Operating temperature
      -40°C ~ 85°C
      Part status
      Active
      Frequency
      160 MHz
      Series
      ABLJO
      Mounting Type
      Surface Mount
      Type
      XO (Standard)
      Frequency Stability
      ±25ppm