1 pcs : ASG-P-X-A-500.000MHZ - XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVPECL
      1electronicparts53511885ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      500 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
      Product Details
      Abracon LLC
      1electronicparts53511885ND
      ASG-P-X-A-500.000MHZ
      3 Items
      Data sheet
      Operating temperature
      -40°C ~ 85°C
      Part status
      Active
      Frequency
      500 MHz
      Series
      ASG-P
      Mounting Type
      Surface Mount
      Type
      XO (Standard)
      Frequency Stability
      ±35ppm