1 pcs : AX3DBF1-156.2500 - XTAL OSC XO 156.25MHZ 2.5V LVDS
    1electronicparts53515036ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
    Product Details
    Abracon LLC
    1electronicparts53515036ND
    AX3DBF1-156.2500
    3 Items
    Data sheet
    Operating temperature
    -40°C ~ 85°C
    Part status
    Active
    Frequency
    156.25 MHz
    Series
    ClearClock™ AX3
    Mounting Type
    Surface Mount
    Type
    XO (Standard)
    Frequency Stability
    ±25ppm