1 pcs : ECS-2520S33-250-FN-TR - XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
    1electronicpartsXC2198TRND
    Description
    25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
    Product Details
    ECS Inc.
    1electronicpartsXC2198TRND
    ECS-2520S33-250-FN-TR
    Operating temperature
    -40°C ~ 85°C
    Frequency
    25 MHz
    Frequency Stability
    ±10ppm
    Size / Dimension
    0.098' L x 0.079' W (2.50mm x 2.00mm)
    Height - Seated (Max)
    0.039' (1.00mm)