10 pcs : MOV-10D271KTR - VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
    10electronicpartsUK118MOV10D271KTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    270 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
    Product Details
    Bourns Inc.
    MOV-10D271KTR
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Bourns Inc.
    Operating temperature
    -40°C ~ 105°C (TA)