10 pcs : MOV-07D270KKTR - MOV 7MM KINK RDL 27V
    10electronicpartsUK118MOV07D270KKTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    27 V 250 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
    Product Details
    Bourns Inc.
    MOV-07D270KKTR
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Bourns Inc.
    Operating temperature
    -40°C ~ 105°C (TA)