1 pcs : VDRUS14X275BSE - VDR US 14D 8000A 275V STLDS BULK
    1electronicpartsBC5475ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    430 V 8 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
    Product Details
    1electronicpartsBC5475ND
    VDRUS14X275BSE
    3 Items
    Data sheet
    Operating temperature
    -40°C ~ 125°C (TA)
    Part status
    Active
    Series
    VDRUS
    Mounting Type
    Through Hole
    Packaging
    Bulk
    Package / Case
    Disc 14mm