10 pcs : NLFV32T-100K-EF - FIXED IND 10UH 250MA 240MOHM SMD
    10electronicpartsUK445157582ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 250 mA 240mOhm Max 1210 (3225 Metric)
    Product Details
    10electronicpartsUK445157582ND
    NLFV32T-100K-EF
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    TDK Corporation
    Tolerance
    ±10%
    Part status
    Active
    Series
    NLFV
    Inductance
    10 μH