10 pcs : VLS3015CX-220M-1 - FIXED IND 22UH 870MA 0.496OHM SM
    10electronicpartsUK4451815042ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    22 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 870 mA 496mOhm Max Nonstandard
    Product Details
    VLS3015CX-220M-1
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    TDK Corporation
    Tolerance
    ±20%
    Part status
    Active
    Series
    VLS-CX-1
    Inductance
    22 μH