10 pcs : MLG0402Q3N9ST000 - FIXED IND 3.9NH 180MA 1.2OHM SMD
      10electronicpartsUK44594652ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      3.9 nH Unshielded Multilayer Inductor 180 mA 1.2Ohm Max 01005 (0402 Metric)
      Product Details
      10electronicpartsUK44594652ND
      MLG0402Q3N9ST000
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      TDK Corporation
      Tolerance
      ±0.3nH
      Part status
      Active
      Series
      MLG-Q
      Inductance
      3.9 nH