10 pcs : MLG0402Q2N2ST000 - FIXED IND 2.2NH 200MA 800MOHM SM
      10electronicpartsUK44594482ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      2.2 nH Unshielded Multilayer Inductor 200 mA 800mOhm Max 01005 (0402 Metric)
      Product Details
      10electronicpartsUK44594482ND
      MLG0402Q2N2ST000
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      TDK Corporation
      Tolerance
      ±0.3nH
      Part status
      Active
      Series
      MLG-Q
      Inductance
      2.2 nH