10 pcs : VLS6045EX-6R8M - FIXED IND 6.8UH 3.6A 36 MOHM SMD
    10electronicpartsUK4451730572ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    6.8 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 36mOhm Nonstandard
    Product Details
    VLS6045EX-6R8M
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    TDK Corporation
    Tolerance
    ±20%
    Part status
    Active
    Series
    VLS-EX
    Inductance
    6.8 μH