10 pcs : AISC-Q0402-22NG-T - FIXED IND 22NH 400MA 0.3OHM SMD
    10electronicpartsUK535AISCQ040222NGTTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    22 nH Unshielded Wirewound Inductor 400 mA 300mOhm Max 1008 (2520 Metric)
    Product Details
    Abracon LLC
    AISC-Q0402-22NG-T
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Abracon LLC
    Tolerance
    ±2%
    Part status
    Active
    Series
    AISC-Q0402
    Inductance
    22 nH
    Packaging
    Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
    Q @ Freq
    25 @ 250MHz