10 pcs : AISC-0603-R033J-T - FIXED IND 33NH 470MA 210MOHM SMD
      10electronicpartsUK535104682ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      33 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 470 mA 210mOhm Max Nonstandard
      Product Details
      Abracon LLC
      10electronicpartsUK535104682ND
      AISC-0603-R033J-T
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      Abracon LLC
      Tolerance
      ±5%
      Part status
      Active
      Series
      AISC-0603
      Inductance
      33 nH
      Packaging
      Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
      Q @ Freq
      40 @ 250MHz