10 pcs : AIML-1206-220K-T - FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD
    10electronicpartsUK535116652ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    22 µH Shielded Multilayer Inductor 5 mA 900mOhm Max 1206 (3216 Metric)
    Product Details
    Abracon LLC
    10electronicpartsUK535116652ND
    AIML-1206-220K-T
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Abracon LLC
    Tolerance
    ±10%
    Part status
    Active
    Series
    AIML-1206
    Inductance
    22 μH
    Packaging
    Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
    Q @ Freq
    40 @ 1MHz