1 pcs : BSCQ000603035N6C00 - FIXED IND 5.6NH 325MA 470MOHM SM
    1electronicpartsUK553BSCQ000603035N6C00TRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    5.6 nH Unshielded Multilayer Inductor 325 mA 470mOhm Max 0201 (0603 Metric)
    Product Details
    BSCQ000603035N6C00
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Pulse Electronics
    Tolerance
    ±0.2nH
    Part status
    Active
    Series
    BSCQ
    Inductance
    5.6 nH