1 pcs : MHQ0603P4N3ST000 - FIXED IND 4.3NH 400MA 350MOHM SM
      1electronicpartsUK445168922ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      4.3 nH Unshielded Multilayer Inductor 400 mA 350mOhm Max 0201 (0603 Metric)
      Product Details
      1electronicpartsUK445168922ND
      MHQ0603P4N3ST000
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      TDK Corporation
      Tolerance
      ±0.3nH
      Part status
      Active
      Series
      MHQ-P
      Inductance
      4.3 nH