1 pcs : LQW2BAN36NG00L - FIXED IND 36NH 1.9A 80 MOHM SMD
      1electronicpartsUK490160372ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      36 nH Unshielded Wirewound Inductor 1.9 A 80mOhm Max 0805 (2015 Metric)
      Product Details
      1electronicpartsUK490160372ND
      LQW2BAN36NG00L
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      Murata Electronics
      Tolerance
      ±2%
      Part status
      Active
      Series
      LQW2
      Inductance
      36 nH