1 pcs : LQW15AN4N3G8ZD - FIXED IND 4.3NH 1.8A 0.044OHM SM
    1electronicpartsUK490154662ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    4.3 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.8 A 44mOhm Max 0402 (1005 Metric)
    Product Details
    1electronicpartsUK490154662ND
    LQW15AN4N3G8ZD
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Murata Electronics
    Tolerance
    ±2%
    Part status
    Active
    Series
    LQW15
    Inductance
    4.3 nH