1 pcs : LQP03TN47NH02D - FIXED IND 47NH 100MA 3.6 OHM SMD
      1electronicpartsUK49095942ND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      47 nH Unshielded Thick Film Inductor 100 mA 3.6Ohm Max 0201 (0603 Metric)
      Product Details
      1electronicpartsUK49095942ND
      LQP03TN47NH02D
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      Murata Electronics
      Tolerance
      ±3%
      Part status
      Active
      Series
      LQP03
      Inductance
      47 nH