1 pcs : LQW18AS36NJ00D - FIXED IND 36NH 600MA 0.25OHM SMD
    1electronicpartsUK490LQW18AS36NJ00DTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    36 nH Unshielded Wirewound Inductor 600 mA 250mOhm Max 0603 (1608 Metric)
    Product Details
    LQW18AS36NJ00D
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Murata Electronics
    Tolerance
    ±5%
    Part status
    Active
    Series
    LQW15
    Inductance
    36 nH