1 pcs : LQW18AN4N7B8ZD - FIXED IND 4.7NH 1.5A 0.054OHM SM
    1electronicpartsUK490157082ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    4.7 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.5 A 54mOhm Max 0603 (1608 Metric)
    Product Details
    1electronicpartsUK490157082ND
    LQW18AN4N7B8ZD
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Murata Electronics
    Tolerance
    ±0.1nH
    Part status
    Active
    Series
    LQW18
    Inductance
    4.7 nH