1 pcs : LQG15WZ4N7B02D - FIXED IND 4.7NH 800MA 0.11OHM SM
      1electronicpartsUK490LQG15WZ4N7B02DTRND
      Delivery: 10-15 business days
      Quantity
      Last items in stock
      3 Items
      Description
      4.7 nH Unshielded Multilayer Inductor 800 mA 110mOhm Max 0402 (1005 Metric)
      Product Details
      LQG15WZ4N7B02D
      3 Items
      Data sheet
      Manufacturer
      Murata Electronics
      Tolerance
      ±0.1nH
      Part status
      Active
      Series
      LQG15
      Inductance
      4.7 nH