1 pcs : ASPI-8040S-121M-T - FIXED IND 120UH 950MA 334MOHM SM
    1electronicpartsUKASPI8040S121MTTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    120 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 950 mA 334mOhm Nonstandard
    Product Details
    Abracon LLC
    ASPI-8040S-121M-T
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Abracon LLC
    Tolerance
    ±20%
    Part status
    Active
    Series
    ASPI-8040S
    Inductance
    120 μH