1 pcs : ASPIAIG-Q1010-6R8M-T - FIXED IND 6.8UH 18.5A 8.9MOHM SM
    1electronicpartsUK535ASPIAIGQ10106R8MTTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    6.8 µH Shielded Molded Inductor 18.5 A 8.9mOhm Max Nonstandard
    Product Details
    Abracon LLC
    ASPIAIG-Q1010-6R8M-T
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Abracon LLC
    Tolerance
    ±20%
    Part status
    Active
    Series
    ASPIAIG-Q1010
    Inductance
    6.8 μH