1 pcs : ASPI-0628-150M-T1 - FIXED IND 15UH 1.8A 95 MOHM SMD
    1electronicpartsUK535128142ND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    15 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.8 A 95mOhm Nonstandard
    Product Details
    Abracon LLC
    1electronicpartsUK535128142ND
    ASPI-0628-150M-T1
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Abracon LLC
    Tolerance
    ±20%
    Part status
    Active
    Series
    ASPI-0628
    Inductance
    15 μH