1 pcs : ABM8AIG-32.000MHZ-12-2Z-T3 - Crystals 32 MHZ 12PF
    electronicparts-UK/M/815-M8AIG-32-12-2ZT3
    ABRACON
    Delivery: 7-10 business days
    Quantity
    10 Items
    Description
    Product Details
    ABRACON
    ABM8AIG-32.000MHZ-12-2Z-T3
    10 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    Width
    2.5 mm
    Length
    3.2 mm