1 pcs : ACT1210D-101-2P-TL00 - CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD
    1electronicpartsUK445ACT1210D1012PTL00TRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 115mA DCR 3Ohm