10 pcs : RK73H3ATTE43R2F - RES 43.2 OHM 1% 1W 2512
    10electronicpartsUK2019RK73H3ATTE43R2FTRND
    Description
    43.2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
    Product Details
    RK73H3ATTE43R2F
    Operating temperature
    -55°C ~ 155°C