10 pcs : RK73H3ATTE14R7F - RES 14.7 OHM 1% 1W 2512
    10electronicpartsUK2019RK73H3ATTE14R7FTRND
    Delivery: 10-15 business days
    Quantity
    Last items in stock
    3 Items
    Description
    14.7 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
    Product Details
    RK73H3ATTE14R7F
    3 Items
    Data sheet
    Manufacturer
    KOA Speer Electronics, Inc.
    Operating temperature
    -55°C ~ 155°C