10 pcs : RK73H3ATTE1244F - RES 1.24M OHM 1% 1W 2512
    10electronicpartsUK2019RK73H3ATTE1244FTRND
    Description
    1.24 MOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
    Product Details
    RK73H3ATTE1244F
    KOA Speer Electronics, Inc.
    Operating temperature
    -55°C ~ 155°C