10 pcs : RN73H2ATTD8872B25 - RES 88.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
      10electronicpartsUK2019RN73H2ATTD8872B25TRND
      Description
      88.7 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Metal Film
      Product Details
      RN73H2ATTD8872B25
      Operating temperature
      -55°C ~ 155°C